Co zrobić żeby poderwać dziewczynę?
| |

Co zrobić żeby poderwać dziewczynę?

Jak zapewne się domyślasz odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Pewnie próbowałeś już nie raz i wychodziło ci to z różnym skutkiem. Nie ma patentu, który zagwarantuje stuprocentową skuteczność na poderwanie dziewczyny. Jednak nie zniechęcaj się i próbuj, kiedyś na pewno się uda.

Nie da się ukryć, że istotne znaczenie w tym co zrobić, żeby poderwać dziewczynę ma to jak się zachowujesz i jaki jesteś. Czasami jednak, szczególnie wtedy gdy ktoś się nam podoba nie potrafimy zachowywać się naturalnie. Odczuwamy silny stres, bo bardzo nam zależy, by wypaść dobrze. Nie trudno wtedy o efekt zupełnie odwrotny do zamierzonego. 

Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, powinny ci pomóc, gdy zastanawiasz się co zrobić żeby poderwać dziewczynę

Bądź uśmiechnięty

Uśmiech pojawiający się na twojej twarzy wskazuje na optymizm, dobrym podejściu do świata oraz pewności siebie. Szczery uśmiech pozwoli dziewczynie się zrelaksować oraz sprawi, że będzie bardziej otwarta i chętna do zawarcia znajomości z tobą. Powaga czy znudzona mina częściej zniechęcają do nas innych, niż przyciągają. Uważaj jednak, aby nie uśmiechać się na siłę. Uśmiech zawsze musi być szczery inaczej dziewczyna wyczuje fałsz z twojej strony, a nie o to ci przecież chodzi.

para w kawiarni

Bądź pewny siebie

Nie skazuj się z góry na przegraną. Musisz wierzyć w swoją wartość. Zwracaj uwagę na swoje ruchy, powinny być takie jak zwykle. Musisz czuć się wyluzowany i pozytywnie nastawiony do zawarcia nowej znajomości. Nie wierć się i nie kręć w miejscu, będzie to świadczyć o twojej nerwowości oraz o tym, że nie czujesz się dobrze w danej sytuacji.

Jeśli ty będziesz wyluzowany jest duże prawdopodobieństwo, że ona też. Jeśli okażesz zdenerwowanie ona to wyczuje i zacznie się męczyć podczas rozmowy z Tobą. Nie garb się i nie patrz pod nogi. Taka postawa też może wywołać w niej negatywne wibracje. 

Zachowaj odpowiedni dystans

Pamiętaj, aby za bardzo nie zbliżać się do dziewczyny. Każdy ma tzw. strefę prywatną, której nie należy przekraczać. Rozciąga się ona wokół każdej osoby na odległość wyciągniętej ręki. Do tej przestrzeni wpuszczamy jedynie osoby, które bardzo dobrze znamy i z którymi czujemy się bezpiecznie.

Naruszenie jej przedwcześnie może spowodować dyskomfort, a nawet złość i agresję. Zaobserwuj, czy to już czas, żeby bardziej zbliżyć się do podrywanej dziewczyny lub poczekaj, aż sama będzie tego chciała. 

Utrzymuj kontakt wzrokowy

Patrz jej prosto w oczy, wtedy gdy ona coś mówi oraz, gdy zadajesz jej jakieś pytanie. Nie wpatruj się jednak przez cały czas. Kontakt wzrokowy utrzymuj przez około 70 procent konwersacji. Intensywny kontakt wzrokowy sprawi, że będziesz wydawać się jej bardziej atrakcyjny. Jako, że po oczach można rozpoznać czy ktoś kłamie lub coś ukrywa, bądź zawsze szczery podczas podrywania dziewczyny. Nie zmyślaj, by jej zaimponować, nie tędy droga. Prawda szybko wyjdzie na jaw.

Co zrobić żeby poderwać dziewczynę? Naturalność to podstawa!

para  z kubkami

Postaraj się dowiedzieć co lubi i czym się interesuje

Mając taką wiedzę o niej, będzie łatwiej nawiązać ci rozmowę. Jeszcze lepiej, gdy okaże się, że łączą was wspólne zainteresowania. Taka rozmowa przebiegnie bardzo naturalnie, a im mniej wymuszona rozmowa tym lepiej.

Daj jej czas na poznanie i obserwuj

Im więcej czasu spędzacie razem na neutralnym gruncie tym lepiej. Okazuj jej zainteresowanie np.poprzez zadawanie pytań. Chcąc poznać jej zdanie na dany temat dasz sygnał, że nie jest ci obojętna. Zwróć uwagę, czy spogląda w twoim kierunku częściej i dłużej niż na inne osoby, które znajdują się dookoła. Jeśli tak to dobry sygnał.

Prowokuj sytuacje podczas, których będziecie się spotykać wśród znajomych lub na osobności. Zdecydowanie mniejsza liczba dziewczyn lubi, gdy już na samym początku wprost okazujesz zainteresowanie. Kiedy to zrobisz za szybko, możesz być prawie pewien porażki.

Komplementy na temat tego jaka jest piękna, zostaw na później. Obsypuj ją nimi dopiero kiedy będziesz miał pewność, że ty też jej się podobasz. Wtedy będzie chciała ich słuchać. Na samym początku znajomości nie będą brzmiały wiarygodnie tylko tandetnie.

Nie bądź nachalny i nie osaczaj jej

Nie pisz i nie dzwoń do niej zbyt często, a już na pewno nie waruj pod jej domem. Pomyśli, że jesteś psychopatą. Nie wyskakuj ni stąd ni zowąd z bukietem róż mówiąc, że bardzo ci się podoba i chciałbyś ją poznać. Uważaj też na to komu powierzasz tajemnicę, że jakaś dziewczyna ci się podoba. Koledzy potrafią namieszać np. dzwoniąc i podając się za ciebie, robiąc przy tym z ciebie głupka. Odpuść kiedy dziewczyna daje ci sygnały, że nie jest w ten sposób tobą zainteresowana. 

Jak widzisz to skomplikowany proces i to co należy zrobić żeby poderwać dziewczynę zależy od wielu czynników naraz. Nie zniechęcaj się i próbuj zdobyć zainteresowanie osoby, która ci się podoba. Miej jednak świadomość, że nie w każdym przypadku odwzajemnione zostaną nasze uczucia. Każdy czasem zalicza kosza.

Similar Posts