Co można robić z dziewczyną
| | |

Co można robić z dziewczyną?

Choć wielu osobom to pytanie może wydawać się głupie, to jest to bardzo często pojawiający się problem. Co można robić z dziewczyną?

Dotyczy on zarówno osób, które dopiero zaczęły ze sobą “chodzić” lub “być”, ale też osób, które np. zamieszkały ze swoją dziewczyną 3 miesiące temu i od tamtego czasu mają dziwne uczucie, że zaczyna powiewać nudą, pojawia się rutyna. Tym bardziej problem może pojawiać się w dłuższych związkach. Jak w takim razie urozmaicić czas sobie i dziewczynie?

Można podzielić ten problem na różne kategorie. Co robić z dziewczyną poza domem/mieszkaniem i co można robić z dziewczyną w domu. Poniżej znajdziesz wiele pomysłów na to, co można robić z dziewczyną!

Co można robić z dziewczyną w wolnym czasie

Jeśli tylko macie taką możliwość, nie siedźcie w domu. Naturalnie nie trzeba wychodzić gdzieś codziennie, czasami nie ma to po prostu ochoty, albo środków finansowych. Jeśli jednak nie macie poważnych ograniczeń, nie ma załamania pogody, macie sporo wolnego czasu, wyjdzie z domu.

Możesz zaproponować swojej dziewczynie wyjście na basen, do kina, teatru, opery, restauracji, na kebab, do klubu, do zoo, do cyrku, na lodowisko, na narty, nad jezioro, na lody, do rodziny, na zakupy, na rower, na rolki, na ściankę wspinaczkową, do parku trampolin, na koncert, pole widokowe, na festiwal, na zlot. Jak widzisz możliwości masz sporo. 

Gwarantuję, że każda kobieta lubi być zapraszana, lubi się pokazywać i na pewno doceni Twoje zaproszenie. Musisz tylko wiedzieć, co lubi. Ale skoro to Twoja dziewczyna, to z pewnością uda ci się to ustalić 🙂

Wspólne rozrywki poza mieszkaniem nie muszą wiązać się z wielkimi wydatkami. Umówcie się na spotkanie ze znajomymi, pójdzie po prostu na spacer do parku, a może jest jakiś sport, który możecie razem uprawiać? Zimą zawsze można wyjść na łyżwy, narty, czy sanki. Można razem ulepić bałwana lub igloo. Latem zagrajcie w siatkówkę, koszykówkę, ping ponga lub badmintona. 

Co można robić z dziewczyną w domu sam na sam

Już wiesz, co można robić z dziewczyną poza domem. A co można robić z dziewczyną w domu? Podczas pierwszej wizyty dziewczyny u ciebie domu, dobrze byłoby przedstawić ją rodzicom, a nawet i rodzeństwu. Przy kolejnych odwiedzinach zwykłe przywitanie się wystarczy, ale ten pierwszy raz jest bardzo ważny. Dobre wrażenie przy pierwszej krótkiej rozmowie i rodzicie nie będą Wam przeszkadzać, gdy będziecie sam na sam w pokoju. 

W domu można robić z dziewczyną bardzo wiele ciekawych rzeczy. Oto kilka propozycji.

Ugotujcie coś razem, nic nie będzie Wam tak smakować jak wspólnie przygotowany posiłek, nawet najprostsze kanapki. Posłuchajcie muzyki – czy to na YouTubie, czy oldschoolowo z radia lub płyt. Całujcie się/przytulajcie 🙂 Jeśli jesteście pełnoletni, pijcie wino. Możecie oglądać film/serial, pograć w Xbox’a lub gry. Możecie ponagrywać filmy, porobić zdjęcia, czy po prostu się powygłupiać.

Zaszalejcie, zrób swojej dziewczynie fryzurę lub makijaż, pozwól jej zrobić ci to samo. Zróbcie sobie maseczki, weźcie wspólną kąpiel lub prysznic. Zaproponuj swojej dziewczynie masaż. Każda kobieta lubi masaże. Zdobędziesz u niej sporo dodatkowych punktów.

Czytajcie wspólnie książkę, tańczcie, rysujcie, grajcie w planszówki, oglądajcie zdjęcia na swoich telefonach, bawcie się ze zwierzątkiem. A jak już wszystkiego spróbujecie, to zawsze możecie posprzątać pokój. Sprawdź też nasz poradnik o tym, co robić w domu lub co robić na nudę.

Co można robić z dziewczyną przez internet

No dobrze, ale nie zawsze możecie się spotkać. Czasami musicie zostać w domu, z różnych względów. Pozostaje wam łączność na odległość. Co można robić z dziewczyną przez internet? Macie niepowtarzalną szansę na sprawdzenie, czy do siebie pasujecie. Rozmawiając na odległość, przez messengera lub inną aplikację, będzie czuć się swobodniej. Ten czas najlepiej spędzić na wspólnych rozmowach. Możecie wspólnie oglądać te same filmiki, przesyłać sobie ulubionych YouTuberów. Możecie też po prostu poszukać wspólnych gier lub zaplanować przyszłe wakacje.

Similar Posts