być jak Robert Lewandowski
| |

Co zrobić by być jak Robert Lewandowski?

Niejeden chłopiec, ale i dorosły mężczyzna chciałby być w butach, a jeszcze lepiej w skórze Roberta Lewandowskiego. Sława, pieniądze, uznanie, wakacje w Dubaju. Kto by nie chciał? Co więc zrobić by być jak Robert Lewandowski?

Z przymrużeniem oka i bez 🙂

Po pierwsze, każdy może odnieść sukces. Czy tak wielki jak Robert Lewandowski? Cóż, matematyka nie kłamie. Szanse na to są zwyczajnie niewielkie, ale przecież dla każdego sukces oznacza coś zupełnie inego.

Robert Lewandowski odniósł wielki sukces przede wszystkim dla tego, że odkrył swój talent, a następnie go pielęgnował i poparł ciężką, wręcz tytaniczną pracą. Pewnie miał także odrobine szczęścia. Czy to poznając odpowiednich ludzi, czy to na boisku, czy w życiu prywatnym. To wszystko też jest ważne.

Ale przede wszystkim Robert Lewandowski odkrył swój talent i na niego postawił. To krok, na który niewielu z nas się decyduje. Często uważamy, że nie damy rady. Zawracamy w połowie drogi. Tymczasem sukces osiągają ludzie, którzy nie zwracając uwagi nic, uparcie i wytrwale dążą do celu. W końcu nawet jeśli Ci nie wyjdzie, będziesz mógł powiedzieć, że próbowałeś.

Co zrobić by być jak Robert Lewandowski?

Zrobić to samo co on. Ciężko pracować, rozwijać swój talent, nie poddawać się. Nauczyć się cierpliwości, uczyć się na błędach, wierzyć w sukces. Mieć głód walki. Robić postęp. Nie poddawać się.

Jeśli nie będziesz powoli dążyć do celu, jeśli będziesz wątpić, nigdy nie osiągniesz sukcesu.

Nie musisz od razu robić kariery takiej jak Robert Lewandowski. Nie musisz nawet być piłkarzem. Być jak Robert Lewandowski, to znaczy być zadowolonym z życia i robić to, co się kocha, a przy tym być za to godnie wynagradzanym.

Możesz to osiągnąć jako kucharz, piekarz, hydraulik, mechanik, czy piosenkarz, tłumacz, księgowy lub nauczyciel.

A teraz z przymrużeniem oka

Jeśli jesteś piłkarzem i chcesz być jak Robert Lewandowski, a nie masz siły lub ochoty na ciężką pracę, to wystarczy, że poprosisz, aby klub sprawił Ci wiatę dla zawodników rezerwowych od firmy Omega Partner. Takie wiaty stanęły w Hotelu Remes Sport, gdzie nasza reprezentacja przygotowywała się do Euro 2020.

Siedziała w nich cała kadra, a więc i Robert Lewandowski. Jak zamówicie podobny model, to siadając w niej zawsze możesz poczuć jak to jest być jak Robert Lewandowski 🙂

Już wiesz co zrobić. Teraz wszystko zależy od Ciebie. Pamiętaj, lepiej umrzeć próbując, niż żyć i nigdy nie spróbować!

Dowiedz się także co zrobić, gdy ktoś znęca się nad Tobą psychicznie.

Similar Posts