Co zrobić by facet oszalał w łóżku?

Zbliżenie między kobietą a mężczyzną to jeden ważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Przeważnie, każdy z partnerów chce jak najbardziej zaspokoić swojego kochanka. Jednak skupmy się na tym, w jaki sposób doprowadzić każdego mężczyznę do ekstazy w łóżku. Co zrobić by facet oszalał w łóżku?

Co zrobić by facet oszalał w łóżku? Doprowadź go do szaleństwa!

Aby mężczyzna mógł poczuć się spełniony w łóżku, powinno się zastosować niektóre z trików, które z pewnością ułatwią to zadanie każdej kobiecie.

  1. Przebieranki – działają na wyobraźnie. Który mężczyzna nie lubi seksownych, kobiecych ubrań? Jeśli chcesz mieć danego partnera w garści, koniecznie przejrzyj internet w poszukiwaniu odpowiedniego stroju, którym sprawisz mu niesamowitą niespodziankę. Możesz wcześniej wpleść w rozmowę subtelne pytanie, jakie stroje najbardziej lubi. Wówczas jego satysfakcja, jak i Twoja, będą gwarantowane!
  2. Dotykaj go delikatnie – chyba żaden mężczyzna nie lubi, kiedy kobieta jest zbyt zaborcza, czym może sprawić mu niechciany ból. Jeśli chcesz, aby Twój mężczyzna oszalał w łóżku, koniecznie dotykaj go delikatnie i zmysłowo. Sprawdzaj różne jego miejsca na ciele i dozuj mu odpowiednią dawkę przyjemności. Dzięki temu też lepiej poznasz jego ciało i będziesz wiedziała, gdzie dotknąć, aby wywołać w nim wysoki poziom podniecenia.
  3. Wydawaj dźwięki – sama chyba lubisz słyszeć pomrukiwania, które są oznaką, że Twojemu mężczyźnie jest dobrze? Ty również je wydawaj, ponieważ wówczas Twój partner poczuje się znacznie lepiej, kiedy będzie wiedział, że sprawia Ci przyjemność to, że Ty sprawiasz przyjemność jemu!
  4. Nie zapraszajcie rutyny do łóżka – jeśli zazwyczaj w łóżku robicie wciąż to samo, to jak ma w nim panować podniecająca atmosfera? Zachęć swojego partnera do czegoś nowego, co odświeży Wasze akty miłosne. Mężczyźni uwielbiają różnorodność, więc nie ma na co czekać!
  5. Akcesoria – nie używacie akcesoriów? Koniecznie zacznijcie! Dzięki temu Twój partner z pewnością szybciej się podnieci i będzie tylko czekał na użycie danej zabawki erotycznej. W końcu będzie to coś nowego i wywoła nowe doznania. Jeśli jednak nie będziesz pewna, że on zgodzi się na wprowadzenie dodatkowych akcesoriów, to również wpleć je we wcześniejszą intymną rozmowę.

Najbardziej podstawowe elementy uwodzenia w łóżku

W pierwszej kolejności odpowiedz na jedno ważne pytanie. Czy całujecie się w łóżku, lub poza nim przed aktem seksualnym? Może wydawać się to niezbyt intrygujące, ale pamiętaj, że usta są strefą erogenną i chyba nie należy nikomu przypominać, że im dłuższy i zmysłowy jest pocałunek, tym bardziej Twój partner nabiera na Ciebie apetytu?

Dodatkowo, czy całujesz go np. po szyi? Jeśli nie, to koniecznie zacznij to robić! Mężczyźni także mają delikatną skórę w tym miejscu i całowanie ich właśnie tam i połączenie tego z całowaniem np. ucha może zdziałać prawdziwe cuda w łóżku!

Pamiętasz o tym, aby powiedzieć mu coś miłego? Kiedy Twój partner Cię pieści w taki sposób, jaki uwielbiasz, to koniecznie mu to zasygnalizuj mówiąc mu o tym. Od razu zobaczysz i poczujesz, że zadziała to na niego jak magnez!

Macie lustro w sypialni? A może w innej części domu? Wiesz przecież, że mężczyźni są wzrokowcami. Więc mając lustro, w którym będziecie mogli się oglądać będzie go mocno stymulowało i doprowadzi do szaleństwa!

Już wiesz co zrobić by facet oszalał w łóżku! Zastosuj się do jednej z powyższych porad, a na pewno osiągniesz swój cel!