Co zrobić żeby zatęsknił i napisał

Wasz związek się rozpadł, a ty chcesz, aby do ciebie wrócił? W waszym związku nastały ciche dni? A może po prostu w wasz związek wkradła się rutyna i czujesz, że to nie ma już sensu? Niezależnie od tego, z jakiego powodu chcesz wiedzieć co zrobić, żeby facet zatęsknił i napisał, z tego wpisu dowiesz się wielu ciekawych informacji. Tym bardziej, że jego autorem jest facet, a nie kobieta!

Co zrobić żeby zatęsknił i napisał?

Przede wszystkim pamiętaj, że każdy facet jest inny. Serio. Istnieje kilka sztuczek psychologicznych, które zadziałają na każdego faceta, ale każdy facet jest inny i coś innego zadziała. Dlatego przede wszystkim zanim zastanowisz się w ogóle co zrobić żeby zatęsknił i napisał, musisz na spokojnie zrobić sobie analizę twojego faceta.

Poukładaj sobie w głowie, co lubi, co sprawia mu przyjemność, jakie ma hobby, jakie ma zwyczaje, na czym mu zależy itd itp. Gdy już to zrobisz możesz zacząć działać i uderzać w jego czułe punkty.

Przede wszystkim postaw na siebie. Stań się najlepszą wersją siebie. Przypomnij sobie dlaczego twój facet w ogóle zwrócił na ciebie uwagę i się w tobie zakochał. Jeżeli twój facet zwrócił na ciebie uwagę, ponieważ jako singielka ubierałaś się wyzywająco – wróć do tego. Pójdź do fryzjera i na zakupy, a następnie zacznij ubierać się tak, jak wtedy gdy go “upolowałaś”. A następnie wrzucaj fotki na Instagrama i Facebooka, tak aby twój facet je zobaczył. Większość facetów to wzrokowcy. Przypominając mu o sobie w ten sposób sprawisz, że w jego głowie zacznie się wiele dziać. Zacznie się zastanawiać, czy wasze rozstanie to był dobry pomysł… Faceci uwielbiają, gdy kobieta jest seksownie ubrana i ma do tego na przykład piękną biżuterię.

Jeżeli macie wspólnych znajomych, spotykaj się z nimi, wychodźcie razem. Z pewnością wspomną mu o tobie i o tym jak wyglądasz. A on zajrzy na twoje sociale.

Co zrobić żeby zatęsknił?

W wielu poradnikach możesz przeczytać, że warto wzbudzić w nim trochę zazdrości. To dobry pomysł, ale pamiętaj żeby nie przesadzić. Co to znaczy? Na przykład podczas wyjść nie uwodzić innych facetów. Jeśli chcesz, aby twój były za tobą zatęsknił, to najgorsze co możesz zrobić, to wrzucać zdjęcia w objęciach innego faceta. Takie fotki tylko go rozwścieczą i jeszcze bardziej od ciebie odepchną.

Niech twój były zauważy, że podobasz się innym, ale ty nie możesz wykazywać wobec nich inicjatywy. Niech twój były sądzi, że jakiś inny może sprzątnąć cię mu sprzed nosa, ale niech widzi też, że opierasz się innym. Niech zobaczy w twoim zachowaniu, że cały czas to on jest w twoim sercu.

Co jeszcze zrobić, aby facet zatęsknił?

Bardzo ważne jest to, abyś nie narzucała mu się. Większość mężczyzn to myśliwi. Lubią gdy muszą “polować” na kobietę. Naturalnie nie opieraj mu się zbyt długo, ponieważ w końcu może stracić zainteresowanie. Tym bardziej, jeśli jakaś inna kobieta będzie chciała go zdobyć. Nie wydzwaniaj do niego, nie pisz za dużo. Pozwól, aby to on pierwszy napisał i wtedy mu odpowiadaj. Pozwól mu po prostu przejąć inicjatywę. Najgorsze co możesz zrobić to pokazać mu, że jesteś zdesperowana. My tego strasznie nie lubimy.

Już wiesz co zrobić żeby zatęsknił i napisał. Do dzieła! Życzę powodzenia! I raz jeszcze podkreślam, że najważniejsze to zrobić sobie własną analizę, ponieważ każdy facet jest inny i tylko Ty wiesz, co lubił i na czym mu zależało.